שאלות ותשובות
שאלות ותשובות
שאלות ותשובות
שאלות ותשובות
למה כדאי לי לעשות מנוי?
+
ברגע שעושים מנוי מקבלים כל שנה, אוטומטית, החזר. לא צריך להפעיל שיקול דעת, לדעת מתי להגיש, והכי חשוב תמורת סכום קטנטן לא צריך לזכור , אנחנו עובדים בשבילך עד שהכסף נכנס אליך לכיס (לחשבון הבנק).
האם אתם עובדים מול מס הכנסה?
+
כמובן. אנחנו מייצגים אתכם מול מס הכנסה ועובדים באופן רציף מולם. כל בקשה להחזר מס מוגשת לפקיד שומה של מס הכנסה. היות ויחד יש לנו ניסיון של כ 50 שנה בעבודה מול הרשויות, אנחנו יודעים איך לטפל בבקשות שלכם מא ועד ת באופן המקצועי והמהיר ביותר.
למה צריך לחתום על ייצוג ראשי למס הכנסה?
+
היתרונות רבים. יש לזכור כי בקשה להחזר מס מוגשת לרשות המיסים. בכל יום מוגשות בקשות של שכירים רבים להחזרי מס. מניסיוננו הרב, יש לעשות בקרה ומעקב אחר כל בקשה, על מנת שאלו יטופלו בזמן וכראוי. הייצוג מאפשר לנו לראות לאיזה חשבון נכנס הכסף ואף תוך כמה ימי עסקים, כמו כן את סטטוס הטיפול בכל בקשה שלך דרכנו. יתרון נוסף הוא, שמהרגע שנייצג אותך, נוכל לסייע לך באיסוף מסמכים ובכך להוריד ממך בירוקרטיה. נפלאות הטכנולוגיה :)
האם הנתונים שלי נמסרים לצד ג כלשהו?
+
בשום אופן לא. הנתונים שלך נשמרים אצלנו ועוברים למס הכנסה בלבד. אנחנו לא מעבירים נתונים, אין לנו מודל כלכלי שכזה והמטרה היחידה שלנו היא לאסוף אך ורק את מה שצריך כדי לוודא שהכסף שלך יגיע בחזרה אליך. בלי אותיות קטנות. המידע שלך, הוא שלך ויישאר שלך.
כמה זמן לוקח התהליך?
+
מרגע הלחיצה על כפתור אישור ושליחה באזור האישי שלך באתר, ניידע אותך תוך שלושה ימי עסקים מה סכום הזכאות שלך. במידה ונמצא שאין לך זכאות נעדכן אותך ונמשיך לבדוק האם אתה זכאי להחזר גם בשנה הבאה, וזו שאחריה.. וזו שאחריה..
מתי הכי טוב להירשם?
+
אנחנו ממליצים לך להירשם כמה שיותר מהר, כך נוכל לטפל בפנייה שלך בעדיפות גבוהה יותר ולדאוג שיש לנו את כל המידע שאנחנו צריכים כדי שתקבל את ההחזר שמגיע לך. חשוב לדעת שזמן הרישום מקנה מקום בתור לקבלת החזר. הרשמה מוקדמת מבטיחה הגשה מוקדמת. אף אחד לא רוצה להיות אחרון בתור. חוץ מזה, לא כדאי לדחות... כי אז שוכחים :)
למה אתם מתכוונים כשאתם מציינים קניית מקום בתור להחזר?
+
בכל שנה מאות אלפי שכירים פונים לבקשת החזר מס. האפשרות להגשה נפתחת בכל שנה במהלך חודש מאי ובדיקת ההחזרים והעומס קובעים את משך הזמן. כך עלול להיווצר מצב בו הגשה מאוחרת תטופל גם במהלך חודש נובמבר וחבל, זה הכסף שלך, ההחזר שלך, למה לתת לו לשבת שם?
האם כל שנה אצטרך להעביר לכם מסמכים מחדש?
+
מהרגע בו ייקלט ייפוי הכוח למס הכנסה שנתת לנו, אנחנו נוכל לטפל עבורך במסמכים הרלוונטיים בהחזרי המס הבאים. אם קרו שינויים כאלו ואחרים בחיים שלכם שעדיין לא התעדכנו במערכות, אנחנו נתעדכן מכם ישירות. מהרגע שהצטרפת אלינו כמנוי, אנחנו יודעים איך לעשות את זה.
איך מעדכנים אתכם על שינויים במצב המשפחתי?
+
חשוב לשלוח לנו מייל על כל שינוי בחיים שלכם: התחתנת, נולד לך תינוק, החלפת חשבון בנק, התחלת לחתום אבטלה. כל דבר... אנחנו מקבלים מיידית כל הודעה ומעדכנים בהתאם. בנוסף, מידי שנה נשלח לכם באופן אוטומטי, שאלון על המצב המשפחתי שלכם.
האם מנוי דרככם רלוונטי רק לשכירים?
+
כן. אם אתם או בן/בת הזוג שלכם עצמאיים לא תוכלו לבצע דרכנו בקשה להחזר.
האם ניתן לבצע בדיקה רטרו ללא הרשמה כמנוי?
+
לא. בדיקה רטרואקטיבית בעלות של 69 שקלים לשנת מס הינה הטבה למנויים בלבד
לא פשוט יותר להגיש בקשה להחזר מס דרך רשות המיסים?
+
לצערנו לא. ואם זה היה עולה לך מאות ואלפי שקלים, היינו ממליצים לך לנסות ולעשות את זה לבד. אבל כשמנוי חודשי עולה רק 8 ₪, למה לך להתאמץ?
האם אפשר לשוחח איתכם?
+
אנחנו תמיד נשמח לשוחח איתך. הלקוחות שלנו כבר יודעים שאנחנו דואגים לקשר רציף איתכם באמצעות דיוור במייל/ בהודעות מהרגע שיש שנת החזר בטיפול ועוד קודם לכן לגבי שנת המס העתידית. אם בכל זאת חשוב לך לדבר איתנו, משאירים פנייה באתר ואנחנו נדאג ליצור איתך קשר בהקדם.
במה אתם שונים מכל חברה אחרת להחזרי מס?
+
אם עדיין יש לספק נעשה לך סדר:
 1. כרגע אנחנו היחידים שפועלים בשיטת מנויים ובודקים לכם זכאות אוטומטית בכל שנה. (אנחנו אומרים "כרגע", כי אין לנו ספק שאחרינו יקומו מתחרים)
 2. בניגוד לחברות להחזרי מס, לא ניקח ממך אחוזים מההחזר שמגיע לך מרשות המיסים.
 3. רק אצלנו כל אחד שמגיע לו החזר יקבל אותו – לא נסנן אף לקוח. גם אם מדובר בהחזר קטנטן של "רק" כמה מאות שקלים. הגיע הזמן שיספרו גם אותך, לא?
 4. אנחנו מעדכנים אותך בכל שינוי, בסטטוס הבקשה שלך, עד לשלב בו הכסף מרשות המיסים נכנס לחשבון הבנק שלך.
 5. אצלנו, מנויים נהנים בכל שנה מתזכורת אוטומטית שתיידע אותם אם מגיע להם כסף מרשות המיסים!
 6. מנויים ומנויים בלבד זכאים להטבה להחזר מס רטרואקטיבי בעלות של 69 ₪ לשנה.
אז לסיכום למה אנחנו?
+
 • כי אנחנו הכי זולים ואין סיבה לשלם יותר
 • כי בתשלום חודשי קבוע יש מי שדואג לכם
 • כי אנחנו בודקים ומתזכרים אותך על ההחזר שלך, אוטומטית, כל שנה.
 • כי אנחנו נדאג להחזיר לך כל סכום. גם את מעט הכסף שמגיע לך ושוכב ברשות המיסים
 • כי אנחנו היחידים שמעדכנים אותך בכל שבוע בסטטוס הבקשה שלכם, עד לרגע בו הכסף אצלך בחשבון
 • כי יש סיכוי שלא היית עושה את זה בשום דרך אחרת
 • כי דרכנו תוכל לבדוק החזרים גם עבור שנים קודמות במחיר של 69 ₪ בלבד לשנת מס
שאלות ותשובות נפוצות מעולם החזרי המס

שאלות ותשובות נפוצות
מעולם החזרי המס
כיצד נוצר החזר מס?
+
זה פשוט. גובה המס שעליך לשלם הינו על בסיס שנתי כלומר, על בסיס כלל ההכנסות באותה שנת מס. עם זאת, בפועל מנוכה מס מידי חודש בתלוש השכר שלך. ניכויים אלה מבוססים על חישוב משוער של הכנסתך. מאחר שרק בסוף השנה ניתן לדעת במדויק מה הייתה ההכנסה השנתית שלך, ייתכנו פערים בין הסכום המדויק אותו היית צריך לשלם לבין הסכום אותו שילמת בפועל. אם עפ"י החישוב הסופי יסתבר כי סכום המס ששילמת גבוה ממה שהיה עליך לשלם, אפשר יהיה לבקש החזר מס. מקרים בהם ייתכן שניכוי לך מס גבוה מהנדרש הם: לא ערכת תיאום מס ועבדת במספר מקומות עבודה במקביל או באותה שנת מס, נולד לך ילד, התחתנת, התגרשת, סיימת תואר, קיבלת דמי אבטלה ועד מגוון סיבות. על כולן נעבור איתך בתהליך ההרשמה אלינו.
כמה שנים אחורה ניתן להגיש בקשה להחזר?
+
ניתן לבקש החזר מס רק לאחר תום שנת המס, ועד 6 שנים מתום שנת המס שעבורה מבוקש ההחזר.
האם החזר מס נושא ריבית והצמדה?
+
אכן. כיף לדעת שמס הכנסה מתייחס ברצינות לחובות שלו. עבור כל שנה שחלפה בה לא דרשת החזר, מס הכנסה רואה עצמו כאילו הוא מפגר בתשלומים ולכן יפצה אותך בתוספת הפרשי הצמדה וריבית של 4%. עוד סיבה נהדרת להתחיל לדרוש החזרים אחורה, לא?
האם חייבים להביא טופס 106 על מנת לדרוש החזר מס?
+
כן. אבל מהרגע שבו הפכת למנוי והייצוג שחתמת עליו נקלט, אנו יכולים להוציא נתון זה עבורך, בלי צורך להעביר 106 כלל.
מהו טופס 106?
+
טופס 106 הינו טופס של רשות המיסים, לו זכאי כל עובד שכיר, וכולל ריכוז שנתי של כל הרכיבים והנתונים מתוך תלושי השכר שקיבל עובד מהמעסיק במהלך שנת המס, כגון: מספר חודשי העבודה, תשלומים, זיכויים, פטורים, ניכויים, הפקדות וכו' שקיבל עובד מהמעסיק במהלך שנת המס. עובד המועסק במהלך שנת המס אצל יותר ממעסיק אחד, יקבל טופס 106 מכל אחד מהמעסיקים בנפרד.