מה עומד מאחורי מהפכת
החזרי המס לשכירים?

מה עומד מאחורי מהפכת
החזרי המס לשכירים?

מה עומד מאחורי מהפכת
החזרי המס לשכירים?

מערכת tax:on
5 במאי 2020

מערכת tax:on
5 במאי 2020

"למי יש כוח להתעסק עם זה?"

זו התשובה הכי מקובלת כששואלים שכירים למה הם נמנעים מלהגיש בקשה להחזר מס. תשובה תמוהה אם חושבים על כך שמעל 45% מהשכירים מעולם לא הגישו החזר והסכום הממוצע להחזר הוא כ-8,000 שקלים. פשוט כך, המדינה אוגרת את החזרי המס שלנו המסתכמים במעל 9 מיליארד שקלים נכון לכתיבת מילים אלו.

האם הכסף מגיע לך? חד משמעית
האם המדינה תיתן לך את הכסף? חד משמעית
האם קל להגיש החזר מס? חד משמעית

למי מגיע בכלל החזר מס?

בקשה לקבלת החזר מס היא זכותם של מיליוני שכירים במדינת ישראל. מרביתם אינם מודעים לכך, שאם עברו שינוי כלשהו, הכסף הזה פשוט מחכה להגשת הבקשה ולעיתים מדובר באלפי שקלים. אם במהלך 6 השנים האחרונות חוויתם שינוי, אתם צריכים לבדוק כמה כסף מגיע לכם.


להלן רשימת השינויים שיעזרו לך להבין אם מגיע לך החזר:

  • יציאה לחל"ת
  • דמי אבטלה
  • דמי לידה
  • החלפת מקום עבודה או שינוי בגובה השכר
  • עבודה ביותר ממקום עבודה אחד
  • נולדו ילדים / ילדים בעלי מוגבלויות
  • שחרור מצה"ל או סיום תואר
  • מזונות

רוצים לקבל החזר מס?
בדקו עכשיו במחשבון הזכאות שלנו:

אם אתם מוכנים לוותר על אלפי שקלים, אל תמשיכו לקרוא

עכשיו, להגיש החזר זה קל, חוץ מהתעסקות, חוסר הבנה, חצי יום חופש בשביל לאסוף ולהגיש את הטפסים וזה בהנחה שמצאת זמן לעשות את זה, כי בינינו למי יש רצון או זמן להתעסק עם מס הכנסה?
אפשרות נוספת פשוטה יותר היא לגשת לחברות המציעות טיפול בתיק בתמורה למחיר בסיס וקצת עמלה. רק 15% עד 25% עמלה כדי לטפל בתיק. אבל האם באמת יש סיבה שמיליארדי שקלים יגיעו לכיסן של חברות שעוסקות בתיווך? למה לא לעשות הכל במקום אחד, במחיר אחיד, בלי להיזכר בזה כל פעם? פשוט לתת למישהו לטפל בזה כמו שצריך?
חברת tax:on נולדה מתוך הבנה שהכסף הזה שייך לציבור וזו זכותו לדרוש את הכסף בחזרה. לאורך השנים הבין טל כרמון, מנכ"ל tax:on שרשות המסים הצליחה לטשטש את הרעיון של החזר מס והגיע הזמן לפעול ולעזור לשכירים בכל הארץ לקבל את מה שמגיע להם.

החזר מס ב-8 שקלים בחודש, בקלות ובלי עמלות

המטרה הייתה ליצור מערכת מקוונת, כזו שתוכל לסייע לכל אחד למלא את הטפסים, לצרף מסמכים ולשכוח מזה עד שמגיע הזמן לבדוק החזרי מס. הרעיון והביצוע של מערכת tax:on נולד על ידי שלושה אנשים עם ניסיון רב. טל כרמון שהוא מפקח מס הכנסה בעברו עם מעל 20 שנות ניסיון בתחום המיסים, אוריאן מוס יזמית בתחום החשבונאות ורועי דניס המתפקד כ- CTO של החברה.
"אם כולם יבינו שהכסף הזה מגיע להם, ואם כולם ירשמו ל tax:on, אין סיבה שכל הכסף הזה לא יגיע פשוט לציבור, לשכירים, לאנשים שבאמת צריכים אותו במקום שיתקע בקופת המדינה או ישולם בעמלות מיותרות. רק כדי להכניס קצת מספרים למשוואה, אם החזר מס ממוצע על 6 שנות החזר יהיה כ- 8,000 שקלים, העמלות המקובלות יכולות להגיע לכדי 2,000 שקלים והרי אין סיבה שתקבלו רק 6,000 שקלים במקום הסכום המלא.
 
יתרון נוסף וחשוב הוא ש tax:on איננה צריכה לסנן לקוחות וכולם יכולים להגיש. בהיעדר עמלות, המערכת מאפשרת להגיש ולקבל גם החזרים נמוכים המסתכמים במאות שקלים בודדים, סכומים שעד היום לא טופלו פשוט בגלל היעדר הכדאיות הכלכלית של החברות המגישות.
 
וכך פיתחו ב tax:on את הנוסחה של 8 שקלים בחודש. הגשת הדוח מתבצעת עבורך בלי תוספות, בלי תשלומים נסתרים, בלי אותיות קטנות או עמלות גבוהות, תוך הקפדה על תהליך שקוף ומסודר. השיטה מאפשרת לך לשכוח מזה, לא להתעסק, המערכת תדע לפנות אליך באופן אוטומטי בהתאם לצורך ולבקש את הנתונים החסרים בהתאם לפרטים שהזנת במהלך ההרשמה.

הבטיחו את מקומכם בתור

בשנת 2020 מעל מיליון שכירים יצאו לחל"ת בעקבות משבר הקורונה וכל אחד ואחת מהם יהיה זכאי להחזר מס בדוחות שיוגשו החל מחודש מאי 2021. לאור כמות הבקשות והעומס, חשוב להירשם כמה שיותר מוקדם על מנת לעמוד בתחילת התור ולהימנע מעיכובים מיותרים, מה שעלול לדחות את קבלת ההחזרים בעיכוב רב ואפילו רק לקראת סוף שנת 2021. במהלך קבלת מענקי החל"ת שכירים רבים חווים את העיכוב בגלל שהתמהמהו עם הגשת הבקשה.
ולגבי שנים קודמות, מגיע לך לבדוק החזר מס עד 6 שנים אחרונות. על מנת להבטיח את כל ההחזרים המגיעים לך, צוות tax:on מאפשרים לכל מי שמנוי למערכת, להגיש בדיקה עבור הזכאות להחזר מס בשנים הקודמות וזאת בעלות חד פעמית של 69 ₪ לכל שנה, כאשר ההגשה מתבצעת במלואה דרך המערכת. הבדיקה והסכום לזיכוי מתקבלים תוך 7 ימי עסקים וההחזר יגיע ישירות אל חשבון הבנק שלכם.


נשמע טוב מדי?

זה המחיר שזה צריך לעלות וזו הדרך הנכונה שצריך לפעול בה. מערכת tax:on מציעה לך להפסיק לשלם עמלות, לדרוש את מה שמגיע לך מהמדינה או לפחות לבדוק מה מגיע ואת כל אלו ניתן לעשות מסודר במערכת אחת, ובתשלום נמוך וקבוע.
אתם מוזמנים לבדוק במחשבון החברה האם אתם זכאים להחזר. הירשמו למערכת כדי להבטיח את מקומכם בתור להחזר מס בשנה הבאה. אל תתנו לזה "לברוח" לכם מהראש. בין אם מדובר במעט או הרבה כסף, זה הכסף שלכם.

רוצים לקבל החזר מס?
בדקו עכשיו במחשבון הזכאות שלנו:

תגיות: מס הכנסה החזרי מס קורונה
כתבות נוספות
Card image cap

מיסוי פעילות בשוק ההון
לפעילים בשוק ההון ישנן הטבות מס משמעותיות. לכן, לרוב לפעילים בשוק ההון נוצרים החזרי מס גבוהים.

21 ספטמבר
Card image cap

מיסוי פעילות בשוק ההון
לפעילים בשוק ההון ישנן הטבות מס משמעותיות. לכן, לרוב לפעילים בשוק ההון נוצרים החזרי מס גבוהים.

Card image cap

מיסוי פעילות בשוק ההון
לפעילים בשוק ההון ישנן הטבות מס משמעותיות. לכן, לרוב לפעילים בשוק ההון נוצרים החזרי מס גבוהים.