נעים להכיר, אנחנו tax:on

מי אנחנו

טקסאון בע"מ הוקמה על ידי טל כרמון, מפקח מס הכנסה בעבר, ומומחה עם מעל 20 שנות ניסיון בתחום השכר, ואוריאן כרמון, חשבת שכר ויזמית המתמחה בהשקת מוצרים בתחומי המדיה והחשבונאות, במטרה ברורה: לחולל מהפכה בתחום החזרי המס בישראל.
עם משרד רואי החשבון "חולין קזצקר רואי חשבון", המתמחה במיסוי יחידים וחברות, וצוות הכולל יועצי מס, מתכנתים, אנשי דיגיטל ומוקד שירות, אנו ערוכים לספק חוויה מושלמת ללקוח, ולא פחות חשוב: להבטיח שכל שכיר בישראל יקבל מדי שנה, באופן אוטומטי, את החזר המס המגיע לו.

מה מיוחד בנו?

במילה אחת: מנוי. בכמה מילים: מדי שנה, מאות אלפי שכירים בישראל זכאים להחזר מס, אך לא דורשים אותו, או לא יודעים עליו, ומשאירים בקופת המדינה מיליארדי שקלים. חברות המטפלות בהחזרי מס גובות עמלות פתיחת תיק, ואחוזים מההחזר שלכם. זה לא הוגן ולא הגיוני.

בטקסאון, הבנו שאפשר להחזיר לשכירים את הכסף, בדרך שונה, מוצלחת ומשתלמת יותר, באמצעות מינוי קבוע במחיר משתלם, שלא דורש מכם לטפל בנושא מדי שנה. בלי בירוקרטיה, ובלי כאב ראש. אנחנו על זה.
*

החזון שלנו

יצרנו אוטומציה של החזר המס מהמדינה, בדומה לכמה מדינות בעולם, כדי להבטיח שכל שכיר יקבל מדי שנה, אוטומטית, את החזר המס המגיע לו. יחד איתכם, נבטיח כי כל שכיר ושכירה בישראל יקבלו מדי שנה את כספם בחזרה מהמדינה. הכסף שלכם, השליחות שלנו.
*

המודל שלנו

עלות המינוי היא 8 ש"ח בחודש, והוא כולל טיפול שנתי בהחזר המס שלכם, החל משנת ההצטרפות. מנויים בטקסאון זכאים גם למחיר קבוע ומיוחד של 69 ש"ח בלבד לטיפול בשנת מס רטרואקטיבית, עד 6 שנים אחורה. בלי עמלת פתיחת תיק, בלי אחוזים מההחזר שלכם. ללא דמי ביטול, או אותיות קטנות.
*

ההתחייבות שלנו

אנחנו כאן כדי להחזיר את הכסף שהמדינה חייבת לכם, מדי שנה, במינימום מאמץ מצידכם. עם מודל מנויים חדשני, מקצועיות חסרת תקדים בשוק, אנשי המקצוע הטובים בתחומם, ותהליך קל, נוח ופשוט אונליין, אנו מתחייבים לדאוג מדי שנה להחזר המס שלכם, עד כניסת הכסף לחשבון הבנק.
הגיע הזמן לקבל שירות
ברמה אחרת,
quite:on team

מהיום יש מי שדואג ספציפית לך,
הכסף שלכם, השליחות שלנו.

הרשמו היום